Norman Tec

Garmin Iron Triathlon Gołdap 2018, wielki powrót na mapę cyklu!

logo garmin series 100x100Wielu zawodników pamięta lata, kiedy miasto Gołdap gościło w cyklu Garmin Iron Triathlon. W latach 2014-2015 r. odbyły się tam zawody w ramach tego najstarszego cyklu w Polsce, które po roku przerwy przekształciły się w Triathlon Gołdap. W przyszłym sezonie, to znane miasto uzdrowiskowe na Mazurach, po trzech latach przerwy powróci na mapę cyklu, a triathloniści ponownie rywalizować będą u stóp solankowych tężni. Zawody odbędą się 12 sierpnia 2018 r.

Czytaj dalej

Cykl Elemental Tri Series kolejny raz zagości w Blachowni!

 

Bez nazwyKolejnym po Olsztynie miastem gospodarzem przyszłorocznego cyklu Elemental Tri Series będzie Blachownia. Zawody w tej miejscowości na stałe wpisały się w kalendarz imprez triathlonowych i w 2018 roku odbędą się już po raz trzeci. W przyszłym roku triathloniści zmierzą się na Śląsku już 29 lipca.

Czytaj dalej

Zapisy na Prime Food Triathlon Przechlewo 2018 wystartowały !!!

17800079 1382397428494762 9219414895726242572 nPrzed nami szósta edycja Prime Food Triathlon Przechlewo. 6 listopada 2017 r. ruszyły zapisy na Triathlon Przechlewo 2018. Tłumy Tribohaterów po raz szósty przyjadą do Przechlewa, aby wziąć udział w sportowej rywalizacji w niepowtarzalnej atmosferze. Zawody odbędą się 25-26 sierpnia 2018 r. i jak zawsze towarzyszyć im będzie wyjątkowa oprawa, gorący doping kibiców oraz moc atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.
Jak co roku, na starcie nie powinno zabraknąć zarówno znanych i utytułowanych zawodników (w poprzednich edycjach startowali m.in. Agnieszka Jerzyk, Kacper Adam czy Łukasz Kalaszczyński), jak i triathlonowych amatorów. Wszystkich uczestników łączyć będzie jednak sportowa pasja i chęć sprawdzenia się na trasie zawodów.

Czytaj dalej

Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018, jedyna atestowana trasa w Polsce

logo garmin series 100x100Elbląg to już stały punkt na mapie cyklu Garmin Iron Triathlon. Znakomita lokalizacja zawodów i tłumy kibiców sprawiają, że ta impreza za każdym razem wyróżnia się doskonałą atmosferą. Zgromadzeni na elbląskiej Starówce mają okazję do śledzenia zaciętej rywalizacji najlepszych, polskich triathlonistów oraz amatorów tej dyscypliny i debiutantów, którzy pierwszy raz chcą spróbować swoich sił w triathlonie.

Czytaj dalej

Poznań organizatorem Triathlonowych Mistrzost Europy ETU na dystansie długim

logo mistrzostw Europy triathlon poznan 2016Stolica Wielkopolski Poznań to miast, które od lat utożsamiane jest z organizacją imprez sportowych na wysokim poziomie. Wśród najbardziej rozpoznawalnych imprez organizowanych przez miasto znalazły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, EuroBasket, czy Mistrzostwa Świata w kajakarstwie i wioślarstwie. W 2016 roku w ramach jednej z największych imprez triathlonowych w Europie Wschodniej zostaną zorganizowane Mistrzostwa Europy ETU na dystansie długim.

Czytaj dalej

Triathlon z Helu na Rysy

W 2015 Żołnierze ze wszystkich polskich jednostek sił specjalnych, a także przedstawiciel amerykańskiego Navy Seals chcą latem pokonać trasę z Helu na szczyt Rysów. Do udziału w tym ekstremalnym wyczynie zaproszonych zostanie sześciu żołnierzy, po jednym z każdej jednostki specjalnej: Formoza, Grom, JW Komandosów, Nil, Agat i US Navy SEALs.

Czytaj dalej

IM 70.3 Gdynia ruszają zapisy.

im gdynia logoŁadnych kilka tygodni temu Polskie środowisko triathlonowe zostało poinformowane, że wreszcie w naszym kraju odbędą się zawody cyklu IRONMAN. Wśród miast aspirujących do organizacji tej prestiżowej ale również wymagającej organizacyjnie imprezy znalazł się Poznań i Gdynia.

Czytaj dalej

Challenge Poznań. Zmiana trasy i podniesienie ilości uczestników

poznan tri 100x100Poznański triathlon dopiero pod koniec lipca 2015 roku ale to nie oznacza, że organizatorzy nie pracują pełną parą przez cały rok. Wygląda na to, że organizatorzy bacznie przyglądają się opinią dotyczącym ich imprezy i postanowili zmodyfikować przebieg zawodów i ich organizację.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…