Norman Tec

Powitanie 2014 w cyklu Ironman triathlon

Nowy Rok stoi pod znakiem wielu imprez z cyklu IRONMAN na niewątpliwie ekscytujących trasach. Rok 2014 będzie obfitował w wiele imprez na całym świecie, wśród nich takich, których organizatorzy są entuzjastycznie nastawieni na zorganizowanie inauguracyjnego wyścigu Ironman i Ironman 70.3. W tym roku, wraz z rosnącą popularnością triathlonu na świecie kalendarz imprez jest bardzo napięty i na pewno każdy zawodnik na naszym globie znajdzie coś dla siebie.

Pucon, Chile

pucon chile

Styczeń przywita zawodników trzema imprezami z cyklu IRONMAN. Są one rozsiane na trzech kontynentach. Jako pierwsza, w dniu 12 stycznia odbędzie się impreza Chile Ironman 70.3 Pucon. Warto zwrócić uwagę, że wydarzenie to będzie obchodziło swoje 30-lecie. Będzie to siódmy rok wyścigu pod patronatem IRONMAN, a popularność tego miejsca niewątpliwie podyktowana jest pięknym krajobrazem Jeziora Villarica i Wulkanu Villarica.

Auckland, na Nowej Zelandii

auckland new zeland

 

Tydzień po zmaganiach w Chile tj. 19 stycznia 2014 zawodnicy będą mogli zmierzyć się w mistrzostwach Azja-Pacyfik IRONMAN 70.3 w Auckland, na Nowej Zelandii. Na tej imprezie organizatorzy spodziewają się bardzo silnej grupy zawodników i zawodniczek ze ścisłej światowej czołówki. W ostatni weekend miesiąca 26 stycznia 2014 cykl Ironman 70.3 zawita do Afryki Południowej na IRONMAN 70,3 RPA. Tutaj również ścisła czołówka zawodników zobowiązała się do ścigania w Buffalo City, East London. Wśród zadeklarowanych zawodników jest między innymi James Cunnama czy Jodie Swallow.

Buffalo City

buffalo city

Udostępnij na FB