Norman Tec

Ruszyły zapisy do Brytyjskich Mistrzostw w Triathlonie

Właśnie ruszyły zapisy do Mistrzostw Wielkiej Brytanii w Triathlonie w Liverpoolu. Wielkie widowisko wróci do centrum miasta w dniu 10 sierpnia dając możliwość rywalizacji w tych prestiżowych zawodach. Ty również możesz dołączyć do 1500 innych uczestników i wystartować w jednej z najbardziej znanych imprez w roku.

Impreza organizowana w Liverpoolu ma spełnić wymagania każdego zawodnika. Do wyboru będą dystanse dla tych bardziej zaawansowanych jak również zupełnie początkujących. Dodatkowo na zawodników czekać będą wyśmienite widoki najbardziej znanych zabytków w mieście.Do tych najważniejszych należą Liverpool Albert Dock, Echo Arena i Liver Building. Uczestnicy, wolontariusze i kibice będą mieli naprawdę niezapomniane wrażenia. Do dyspozycji zawodników będą następujące dystanse:
Dystans olimpijski (standard) (1500 pływania, 40 km roweru i 10 km biegu)
Dystans sprinterski (750m pływania, 20 km roweru, 5 km biegu)
Brytyjskie Mistrzostwa w Paratriathlonie (750m pływania, 20 km na rowerze i 5 km biegu)

Liverpoolcity

Poniżej przedstawiamy link do obszernej transmisji z Mistrzostw z zeszłego roku:
https://www.youtube.com/watch?v=acD-1HM8s0Q

Zeszłoroczna uczestniczka Charlotte Taylor z Spalding Tri klubu powiedziała: "Podobała mi się trasa ale szczególnie jestem zadowolona z wygranej, gdyż był to mój pierwszy wyścig na dystansie standard. Wsparcie na trasie było fantastyczne. "

Kolejny uczestnik zeszłorocznej imprezy Jonathan Fairhurst, z West Kirby w Wirral, powiedział: ". Atmosfera była genialna. Wyścig w kolorach klubowych na trasie nieopodal domu oznaczało, że można było co chwilę słyszeć doping a, to daje ogromną przewagę w Liverpoolu. "

Wydarzenie będzie świętem sportu, w Liverpoolu. Dodatkowo odbędą się Brytyjskie Mistrzostwa w triathlonie dla poszczególnych grup wiekowych. Wśród startujących w paratriathlonie organizator spodziewa się wielu czołowych zawodników w tym także mistrza Wielkiej Brytanii.

Mając możliwość organizacji światowej klasy wyścigu Liverpool jest dumny i dołoży wszelkich starań by był to wielki dzień dla wszystkich triathlonistów i ich rodzin. Poniżej podajemy link bezpośrednio do rejestracji:

https://ssl.anmelden24.de/trilp14/register/index.php

britishtraithlonchampionship

Udostępnij na FB