Norman Tec

Rudolf von Berg i Lindsey Ryder zdobyli tytuły w Havasu Triathlon

Rudolf von Berg z University of Colorado i Lindsey Ryder z Arizony zdobyli tytuły Uczelniane w Havasu Triathlon w sobotę 22 marca 2014 roku.

Von Berg rozpoczął zawody od drugiej pozycji po etapie pływackim (16:46),  Von Berg wyszedł na prowadzenie po etapie kolarskim. Dystans 40 kilometrów pokonał w  czasie 58:03 co dało mu drugi czas przejazdu tego dnia. Całe zawody zamknął trzecim –najszybszym wynikiem w bieganiu (33:15). Von Berg wygrał całe zawody w czasie 01:49:04 uzyskując przewagę 46 sekund nad wicemistrzem Stevem Mantellem z Colorado i 4:06 nad trzecim Ryanem Petrym z Arizony.

havatsu triathlon

Lindsey Ryder wyszła z wody czwarta uzyskując czas 20:58. Dokładając do tego najszybszy przejazd trasy kolarskiej 01:06:13 i czwarty wynik biegu na 10 km 41:21 wygrała całe zawody w czasie 2:10:12, 2 minuty 30 sekund przed Ericą Clevenger z Arizony i 3:13 nad Molly Supple również z Arizony.

havatsu

Havasu Triathlon Lake Havasu w Arizonie. 22 marca. 2014 Dystans Pływanie 1500m/Rower 40km/bieg 10km.