Norman Tec

Weymouth Triathlon wspierany przez Triathlon England

Organizatorzy imprez Just Racing UK ogłosiła, że Triathlon England będzie wspierał Weymouth Triathlon, który odbędzie się 14   Września 2014 r. poprzez włączenie go w Triathlon England South West Region Senior Triathlon Series.

Alan Rose, Dyrektor wydarzenia Challenge Weymouth powiedział: "To świetnie, że zostaliśmy uwzględnieni i wsparci przez England SW Region Senior Triathlon Series. Tak duże wsparcie bardzo nam pomaga ponieważ pomoże nam promować Weymouth jako miejsce obywania się triathlonu. Z pewnością nasza impreza dotrze również do szerszego grona odbiorców i otworzy się na więcej sportu w naszej okolicy" .

Weymouth Triathlon wybrzeze

South West Region Senior Triathlon Series rozpoczął wsparcie Triathlonu w Wymouth, aby zachęcić zarówno nowych sportowców pasjonujących się triathlonem jak również tych bardziej doświadczonych zawodników, aby wzięli udział i mogli cieszyć się jednym z najlepszych wyścigów regionu South West.

Weymouth Triathlon

 Wydarzenia z serii oferują uczestnictwo na odległościach od sprintu aż do dystansów połowy Ironmana. Zawody zapewniają bardzo atrakcyjne trasy we wszystkich obszarach regionu, a dodatkowo odbywają się przez cały sezon startowy.

Udostępnij na FB