Norman Tec

Mistrzostwa Anglii w Aquathlonie odwołane!

Organizator Triathlonu Anglii właśnie ogłosił, że Mistrzostwa kraju w Aquathlonie, zaplanowane na ten weekend tj. 18 maja zostały odwołane.

W wiadomości na swojej stronie internetowej ogłosił, że:

"Z wielkim rozczarowaniem, musimy poinformować, że Mistrzostwa kraju w Aquathlonie które mają się odbyć w ten weekend 18 maja 2014 musiały zostać odwołane.

Powodem takiej decyzji jest niespotykana o tej porze roku, ilość niebieskich i zielonych glonów. Keith Ritchie Dyrektor Wydarzenia wyraził rozczarowanie z powodu konieczności anulowania tych prestiżowych zawodów. Niestety po badaniach jakości wody jej poziom spadł poniżej bezpiecznych granic umożliwiających pływanie.
Zawodnicy, którzy zarejestrowali się do wyścigu zostaną poinformowani o ewentualnym zmianie terminu  przez głównego organizatora.

Triathlon Anglia pragnie wyrazić swoje podziękowania dla Nicetri Events traktujących bezpieczeństwo sportowców jako najważniejszą i priorytetowa sprawę. Nicetri Events to organizacja współorganizująca Aquathlon.
"Cieszymy się ze współpracy z Nicetri, ponieważ jest to marka bardzo profesjonalna. Kolejną imprezą organizowaną przez Nicetri są Mistrzostwa na średnim dystansie w dniu 8 czerwca 2014 roku."

Udostępnij na FB