Norman Tec

IM 70.3 Gdynia ruszają zapisy.

im gdynia logoŁadnych kilka tygodni temu Polskie środowisko triathlonowe zostało poinformowane, że wreszcie w naszym kraju odbędą się zawody cyklu IRONMAN. Wśród miast aspirujących do organizacji tej prestiżowej ale również wymagającej organizacyjnie imprezy znalazł się Poznań i Gdynia.

Ostatecznie okazało się, że to miasto w Północnej Polsce wkroczy do elitarnej ligi. Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się 7-9.08.2015 roku. 1 Grudnia 2014 roku w hangarze LOT AMS odbyła się konferencja prasowa podczas, której zaprezentowno LOT-owski samolot, który przez najbliższe pół roku będzie latał w barwach Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. 1 grudnia to również dzień w, którym uruchomione zostały zapisy na przyszłoroczną imprezę.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zawody w Gdyni dołączyły do elitarnego grona. Nie ukrywam, że marzyliśmy o serii IRONMAN od 6 lat, czyli od pierwszych zawodów Herbalife Triathlon. Dzisiaj z radością mogę powiedzieć, że moje marzenie się spełniło” – mówi Piotr Netter dyrektor Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia.

Przez ponad pół roku Embraer 175 w barwach PLL LOT i Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia będzie latał na różnych trasach europejskich i krajowych. Podczas dzisiejszej ceremonii zaprezentowany został również oficjalny motyw muzyczny imprezy skomponowany przez Radzimira Dębskiego.

herbalife tri samolot

,,Wznosimy się na wyższy poziom dosłownie i w przenośni. Współpraca z PLL LOT to potwierdzenie na to, że Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia to impreza o zasięgu międzynarodowym. Na zawody IRONMAN przyjeżdżają ludzie z całego świata. Statystycznie nawet połowa uczestników takich zawodów to obcokrajowcy” - mówi Piotr Netter

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia to dla wielu startujących wielkie przeżycie i osiągnięcie kolejnego poziomu triathlonowego wtajemniczenia. Szczegółowy regulamin imprez cyklu Ironman, wytyczne, które musi spełnić organizator, a także ranga samej imprezy są niewątpliwie wabikiem dla wielu pasjonatów tego sportu. Wśród startujących nie zabraknie również znanych i lubianych postaci świata kultury i mediów. Swój start w zawodach zapowiedziały drużyny telewizji TVP oraz POLSAT, które stają do charytatywnego pojedynku na rzecz Fundacji All For Planet.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia oraz imprezy towarzyszące zaplanowano na dzień 7-9 sierpnia 2015. Do wyboru zawodnicy będą mieli start na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km), a także sztafety dla 3-osobowych drużyn oraz aquathlony dla dzieci.

Podczas Herbalife IRONMAN 70.3 2015 zawodnicy będą walczyli nie tylko ze swoimi słabościami i chęcią poprawy życiówek ale również będą mogli zdobyć 35 slotów klasyfikacyjnych na Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3, które w 2016 roku odbędą się w Australii.

im 70.3 gdynia

Proces rejestracji:

"Rejestracja będzie się odbywać w dziesięciu krokach. Pierwsze dwa kroki to wybór dystansu i logowanie. Zalogować się będzie można wpisując do formularza adres email i hasło lub poprzez konto na Facebooku. Krok trzeci i czwarty to wypełnienie niezbędnych danych osobowych oraz raportu medycznego. Wypełnienie raportu medycznego będzie dobrowolne, ale zachęcamy do skorzystania z tej opcji, bo dzięki temu w sytuacji zagrożenia życia, będziemy mogli przekazać służbom medycznym bezcenne informacje. Krok piąty i szósty to szansa na opowiedzenie nam czegoś o sobie. Chcemy poznać niezwykłe historie naszych uczestników, by móc się nimi podzielić, oczywiście za waszą zgodą, z innymi członkami naszej społeczności oraz mediami. W siódmym i ósmym kroku każdy uczestnik będzie miał szansę zakupienia wielu usług dodatkowych, w tym między innymi noclegu w jednym z rekomendowanych hoteli. W dziewiątym kroku damy Państwu możliwość przekazania darowizny na jedną z trzech organizacji charytatywnych, z którymi podjęliśmy współpracę. Ostatni krok to potwierdzenie zamówienia i przejście do serwisu transakcyjnego. Proszę pamiętać, że proces rejestracji będzie zakończony dopiero po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól i wniesieniu opłaty startowej. Jeśli przerwą Państwo rejestrację wcześniej, będzie można się ponownie zalogować i kontynuować rejestrację w miejscu, w którym się przerwało, ale nie ma gwarancji, że w przypadku wyczerpania limitu miejsc, będzie można ją dokończyć."

"Osoby, które nie posługują się biegle komputerem mogą spać spokojnie. Postanowiliśmy dać czas na spokojne wypełnienie formularza i dlatego wzorem linii lotniczych wprowadziliśmy tzw. bufor czasowy. Na wypełnienie formularza będzie aż 15 minut. Przez ten czas miejsce na liście startowej będzie zablokowane. Jeśli więc rozpoczną Państwo rejestrację, to nie musicie się martwić, że ktoś was ubiegnie, bo szybciej wypełni formularz."

Udostępnij na FB