Norman Tec

Triathlon z Helu na Rysy

W 2015 Żołnierze ze wszystkich polskich jednostek sił specjalnych, a także przedstawiciel amerykańskiego Navy Seals chcą latem pokonać trasę z Helu na szczyt Rysów. Do udziału w tym ekstremalnym wyczynie zaproszonych zostanie sześciu żołnierzy, po jednym z każdej jednostki specjalnej: Formoza, Grom, JW Komandosów, Nil, Agat i US Navy SEALs.

Rozpoczęcie pierwszego etapu planowane jest na dzień 1.08.2015 roku na plaży w Helu. Żołnierze, którzy wezmą udział w tym ekstremalnym triathlonie w pierwszej kolejności pokonają Zatokę Gdańską w pław tj. 18km. Ich wyposażeniem będą pianki i osprzęt ABC. (przyp red. Płetwy maski i rurki?) Kolejnym etapem wyprawy będzie przejazd rowerami z Gdyni pod Morskie Oko w Zakopanem. Ostatnim etapem ma być wejście na Rysy, które planowane jest na dzień 06.08.2015. Żołnierze biorący udział w triathlonie realizują przedsięwzięcie w swoim wolnym czasie, wolnym od służby.  
Rysy

Triathlon organizuje Stowarzyszenie kulturalno – rekreacyjno – sportowe KRS Formoza to byli i obecni żołnierze FORMOZY oraz wojska. Ideą stowarzyszenia jest połączenie siły i wykorzystanie swojego doświadczenie, by pomagać innym. KRS Formoza organizuje różnego typu ekstremalne zmagania by pomóc potrzebującym ludziom.

Udostępnij na FB