Norman Tec

Zapisy na Prime Food Triathlon Przechlewo 2018 wystartowały !!!

17800079 1382397428494762 9219414895726242572 nPrzed nami szósta edycja Prime Food Triathlon Przechlewo. 6 listopada 2017 r. ruszyły zapisy na Triathlon Przechlewo 2018. Tłumy Tribohaterów po raz szósty przyjadą do Przechlewa, aby wziąć udział w sportowej rywalizacji w niepowtarzalnej atmosferze. Zawody odbędą się 25-26 sierpnia 2018 r. i jak zawsze towarzyszyć im będzie wyjątkowa oprawa, gorący doping kibiców oraz moc atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.
Jak co roku, na starcie nie powinno zabraknąć zarówno znanych i utytułowanych zawodników (w poprzednich edycjach startowali m.in. Agnieszka Jerzyk, Kacper Adam czy Łukasz Kalaszczyński), jak i triathlonowych amatorów. Wszystkich uczestników łączyć będzie jednak sportowa pasja i chęć sprawdzenia się na trasie zawodów.

Zawody „na szóstkę”

- Szósta edycja imprezy będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Z roku na rok podnosimy sobie poprzeczkę, czerpiąc z naszych dotychczasowych doświadczeń, a także wprowadzamy nowe rozwiązania – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu firmy Prime Food i współorganizator imprezy. - Przyszłoroczna odsłona Triathlonu Przechlewo nie będzie częścią żadnego cyklu. Będzie natomiast zorganizowana bardziej samodzielnie, z jeszcze większym zaangażowaniem pracowników, członków Tripaki Przechlewo oraz lokalnej społeczności. Liczymy na to, że dzięki temu organizacja zawodów oraz niepowtarzalna atmosfera, z której słynie nasz triathlon, będą na jeszcze wyższym poziomie – dodaje.
Od czasu pierwszej edycji, która zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. za najlepszy debiut) impreza jest oceniana bardzo dobrze przez zawodników i kibiców, czego dowodem może być np. zdobycie tytułu „Najlepszej imprezy triathlonowej w Polsce 2016 r.”, przyznawanej przez użytkowników portalu Lepszytriathlon.pl.
– Jest to piękny wyścig. Bardzo dobrze zorganizowany. Bardzo fajnie komponuje się z kalendarzem startów, więc myślę, że warto to wykorzystywać i pojawić się w przyszłym roku – zachęcał Kacper Adam, wielokrotny triathlonowy mistrz Polski, po ukończeniu poprzedniej edycji zawodów.

Fot BartoszCirocki SportNaKaszubachPl 2

Pomaganie przez sport

Rywalizacja wśród triathlonistów rozegra się na jednym z 3 dystansów indywidualnych (28,25 km – sprincie, 56,5 km – ćwiartce i 112,99 km – połówce) lub 1 dystansie drużynowym (56,5 km). Do startu na dystansie sprinterskim dopuszczeni zostaną również zawodnicy w wieku 16-17 lat. W ramach imprezy planowane są również akcje charytatywne. W czasie zawodów zawodnicy ZKS Contra będą „zbierać” kilometry w ramach akcji „Naszym celem pomaganie, poprzez rower i bieganie”, a na terenie zawodów odbędą się akcja krwiodawstwa oraz rejestracja w bazie potencjalnych dawców szpiku (organizowane przez Człuchowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi i fundację DKMS). Dodatkowo, z każdego pakietu startowego część kwoty trafi do wychowanków Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego.

- Listopadowy termin rozpoczęcia zapisów ma ułatwić zawodnikom optymalne zaplanowanie kalendarza  triathlonowych imprez. Wiem, że wielu z nich kończy sezon zawodami w Przechlewie, łącząc je z wypoczynkiem w malowniczej okolicy w gronie bliskich. – podkreśla Paweł Nowak, który sam co roku startuje w Przechlewie.

Więcej informacji na temat Prime Food Triathlon Przechlewo 2018 oraz formularz rejestracji będzie można znaleźć od 6 listopada 2017 r. na stronie www.triathlonprzechlewo.pl i profilu „Triathlon Przechlewo” na FB. Zapisy potrwają do 15 sierpnia 2018 r.

21167254 1005162932959024 5826806752836523251 o


O PRIME FOOD


Prime Food Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości mięsa i przetworów mięsnych.. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności koncentruje się na wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, pełnej kontroli procesu produkcji od początku jego trwania oraz zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Dbałość o powyższe elementy pozwoliła uzyskać firmie wiodącą pozycję w branży. Produkty firmy trafiają do najbardziej wymagających klientów i konsumentów na całym świecie, ceniących nie tylko jakość oferowanych przez firmę produktów, ale także zwracających uwagę na bezpieczeństwo spożywanej żywności oraz jej wartości odżywcze. Firma m.in. produkuje mięso pozyskane ze zwierząt, które nigdy nie były leczone antybiotykami i spożywały karmę wolną od GMO, czy innowacyjne przetwory mięsne wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych składników, bez substancji konserwujących.
Firma Prime Food swoje działania przeprowadza odpowiedzialnie, dbając o stosunki z pracownikami i relacje pomiędzy nimi, stosując uczciwe praktyki wobec konsumenta, wspierając społeczność i chroniąc środowisko. Podejmowane przez Prime Food działania prospołeczne są sposobem na realizację polityki otwartości i zaangażowanie w życie lokalnych społeczności i zainteresowania środowiskiem, w którym funkcjonują pracownicy spółki. Ponadto działalność prospołeczna sprzyja budowaniu relacji ze społecznością oraz budowaniu wizerunku firmy.
Prime Food jest częścią grupy Axzon. Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem http://www.primefood.com.pl.

Fot BartoszCirocki SportNaKaszubachPl 4

Dodatkowych informacji udziela:
Michał Wylegała
Biuro Prasowe Prime Food Triathlon Przechlewo
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
m.: +48 695 393 750

Udostępnij na FB