Norman Tec

Mistrzostwa Europy U23 w triathlonie odbędą się w Rosji

Po zadebiutowaniu w kalendarzu ETU zaledwie dwa lata temu w Pucharze Europy, Penza ma kolejną szansę do wypromowania się jako idealne miejsce do organizacji imprezy triathlonowej. To przełomowe przedsięwzięcie będzie gościło śmietankę sportowców europejskich konkurujących na rosyjskiej ziemi.

Zoja Yarosh, sekretarz generalny Federacji Rosyjskiej, powiedział: "To jest wielka przyjemność, że Rosyjska Federacja Triathlonu (RTF) może zaprosić tak wielu sportowców i trenerów na Mistrzostwa U23 i młodzieży do Penza w dniach 26-29 czerwca 2014 roku.

"Od 2011 roku, lokalny komitet organizacyjny w Penza stara się organizować wydarzenia rangi Pucharu Europy na najwyższym poziomie, a teraz ma możliwość i potencjał do rozwoju konkurencji jaką jest triathlon. Zrobimy wszystko, co możliwe, aby zapewnić doskonałą organizację dla wszystkich sportowców i czekamy na wszystkich w Penza. "

Mistrzostwa Europy U23 i Młodzieży w triathlonie organizowane przez Europejską Unię Triathlonu ETU odbędą się w dniach 26-29 czerwca 2014 w Rosyjskim mieście Penza.

Udostępnij na FB