Norman Tec

Trzy triathlony Beaver zmianiają nazwę na Belvoir Castle Triathlons już w 2014 roku

Just Racing UK, organizatorzy Challenge Weymouth ogłosili, że ich triathlony ,,Beaver” mają być przemianowane w 2014 roku na triathlony ,,Belvoir Castle”. Zawody odbędą się w obrębie hrabstwa  Leicestershire w Wielkiej Brytanii.

Cała impreza BeaverFest składać się będzie z trzech dystansów do wyboru "Beaver" (1,9 km pływania, 74 km jazdy rowerem i 20 km biegu), "The Little Beaver" (1,5 km pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu) oraz "Speedy Beaver" (750 m pływania, 20 km na rowerze, 5 km biegu). Impreza już od lat regularnie przyciąga wielu zawodników podnosząc swoją jakość na przestrzeni lat. Wydarzenia zostanie rozegrane w weekend 24 i 25 maja 2014 roku pod hasłem Belvoir Castle Triathlons.

Alan Rose, dyrektor Just Racing UK, powiedział: "Widzimy, że przemianowanie jest podstawowym krokiem w rozwoju imprezy. Nazywając ją 'Belvoir Castle Triathlons' chcemy nadać temu wydarzeniu nową tożsamość taką, która jest bardziej synonimem piękna Belvoir. Mamy przyjemność być gospodarzem imprezy już dziewiąty rok z rzędu. "

Rose dodaje: "Te trzy dystanse są w pewnym stopniu takie same i można się spodziewać takiej samej zabawy i elektryzującej atmosfery na każdym z nich. Dodatkowo organizujemy nową imprezę dla dzieci w wieku 8-16, która odbędzie się w sobotnie popołudnie, a pełne wyposażenie kempingowe na miejscu oznacza, że jest to doskonała okazja, aby ten weekend spędzić z całą rodziną! Mamy nadzieję, że dołączy do nas wielu zawodników w nadchodzącym 2014 roku i będzie rywalizować w jednym z  najpiękniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii "
Triathlonista Karl Alexander brał udział w tej imprezie wiele razy i powiedział: "To jest jeden z moich ulubionych wyścigów w roku. Belvoir Castle to wspaniały region, wszystkie trzy wyścigi przebiegać będą przez malowniczy i falisty Leicestershire, a zespół Just Racing UK zawsze upewnia się, że wszystko działa bardzo sprawnie. Nie mogę doczekać się powrotu w przyszłym roku."

castle tri

Belvoir Castle Triathlon na dystansie długim odbędzie się w sobotę 24 maja, a sprint i dystans olimpijski odbywają się w niedzielę 25 maja 2014 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Belvoir Castle Triathlons, a także pełną listę wydarzeń Just Racing UK, wystarczy odwiedzić; www.justracinguk.com  lub śledzić na Facebooku i Twitterze.

Udostępnij na FB