Norman Tec

Nicea 2014

IRONMAN w Nicei na południu Francji sprzedaje się w rekordowym czasie.
Triathlon odbywający się w samym sercu Lazurowego Wybrzeża powala wspaniałymi widokami błękitnych wód Morza Śródziemnego i skalistego wybrzeża. Fakt ten powoduje, że IRONMAN w Nicei zapełnił się po raz kolejny. 2800 miejsc dostępnych na rok 2014 skończyło się trzy miesiące wcześniej niż rok temu.


Ponad 60 procent sportowców, którzy pobiegną wzdłuż prestiżowej "Promenade des Anglais" w czerwcu przyszłego roku to zawodnicy spoza Francji, potwierdzając fakt iż zawody te mają status jednego z najbardziej prestiżowych i popularnych zawodów z cyklu Ironman.

nicea

Po dwóch pętlach pływania, sportowcy będą walczyć na jednej z najbardziej widowiskowych tras wśród wszystkich zawodów z cyklu Ironman. Trasa kolarska prowadzi przez wiele górskich wiosek. Podczas całej trasy zawodnicy będą mieli do pokonania około 1500 metrów przewyższeń. Cztery pętle zapewnią zawodnikom niesamowite wrażenia estetyczne, a odcinki wzdłuż plaży dadzą chwilę odpoczynku. Dla tych, którzy nadal szukają imprezy IRONMAN we Francji, istnieją możliwości zapisania się na zawody w dniu 18 maja 2014 r. do IV edycji IRONMAN 70,3 Aix en Provence, czy w Marsylii w dniu 27 lipca do drugiej edycji 5150 Triathlon Marsylii.

Udostępnij na FB