Norman Tec

Bozzone and Frederiksen podbili Miami

Nowozelandczyk Torenzo Bozzone dopiero podczas biegania pokazał swoją wyższość nad rywalami, natomiast Helle Fredriksen była niekwestowaną liderką od początku wyścigu w odbywających się w weekend zawodach z cyklu Ironman 70.3 w Miami w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj dalej

Wyniki IRONMAN Walia.

Na dystansie pełnego IRONMANA wystartowało łącznie prawie 1700 zawodników z całego świata, wśród nich także Polacy. Znakomite drugie miejsce uzyskał Marek Jaskóła. Czas Polaka to 9 godzin 18 minut i 16 sekund. Poniżej przedstawiamy wyniki pierwszych 10 mężczyzn i kobiet.

Czytaj dalej

IRONMAN 70.3 Brazil

Jérémy Jurkiewicz (FRA) pokonał Igora Amorlli (Braz) o zaledwie dwie sekundy w wyścigu rozgrywanym w stolicy Brazylii, Brasilia. Natomiast wśród kobiet zwycięstwo odniosła Amandy Stevensa, dzięki wyjątkowo dobrym występie na odcinku  pływackim i rowerowym. Na drugiej pozycji uplasowała się Carolina De Lima Furriela Pereira, która straciła do zwyciężczyni 9 minut.

Czytaj dalej

Wyniki triathlonu w Chodzieży

25 sierpnia odbyły się zawody triathlonowe w Chodzieży. Wystartowało blisko 400 zawodników na trzech dystansach. Do wyboru była 1/2 Ironmana, 1/4 Ironmana, a także 1/8 Ironmana.

Czytaj dalej